אחסון חומרים מסוכנים

אחסון חומרים מסוכנים

מה מציעה חברתנו בתחום אחסון חומרים מסוכנים ?

הרן שינוע מטענים מציעה שירות מתקדם וייעודי של אחסון חומרים מסוכנים – אחסון חומ"ס (של כימיקלים שונים וכאלה המוגדרים כ"חומרים מסוכנים").

הרן שינוע מטענים  הינה בעלת היתר רעלים מסוג A  – ההיתר הגבוה ביותר בתחומו לתחום אחסון חומרים מסוכנים ומנוהלת לפי תקנים בינלאומיים לניהול סביבה, איכות ובטיחות.

מהם חומרים מסוכנים ולמה צריך חברה לאחסון חומרים מסוכנים ?

כל אחד מן החומרים המסווגים לפי קבוצות, ומזוהים לפי מספר CAS – מספר בינלאומי לחומרים כימיים ותרכובות. מדובר בחומרים כימיים למגוון שימושים, החל מחקלאות, דרך בנייה, תעשייה, רפואה ועד לתעשיית הפלסטיקה.

לשם אחסון חומרים מסוכנים בבטחה, על-מנת להגן על התושבים והסביבה ולפעול על-פי חוק חומרים מסוכנים, נדרשת התמחות מיוחדת, ניסיון, מקצועיות וכמובן: רישיונות והיתרים.

יתרונות חברתנו באחסון חומ"ס

אחסון חומ"ס במחסן החומרים המסוכנים שלנו עומד בדרישות המחמירות של פיקוד העורף. המחסן שלנו מחולק לאזורים לפי קבוצות סיכון שונות. חשוב להדגיש כי המחסן הייעודי שלנו לאחסון חומ"ס מנוהל כבונדד – לפי מכסות לקבוצות וכן המשרד לאיכות הסביבה מגביל את האפשרות לאחסנה של כמות חומר מסוימת. מערכות המידע של חברתנו מאפשרות ניהול שוטף של מכסות ואישורים אלו. במקביל, צוות חברתנו דואג כל העת לבדוק מהי ההגבלה הכמותית לכל אחסנה של החומרים הללו, ופועל בהתאם להנחיות החוק.

"הכל תחת גג אחד": אחסון חומרים מסוכנים וכן הובלת חומרים מסוכנים

אם אתם יבואני כימיקלים או יצרנים אתם רוצים בוודאי "ראש שקט" בכל נושא אחסון חומרים מסוכנים וכן בתחום הובלת חומרים מסוכנים. בכל הנוגע לאחסון חומ"ס ולהובלת חומרים מסוכנים אנו עושים הכל בשבילכם, במהירות וביעילות של שנים רבות: החל משלב שחרור החומ"ס מהנמל, הובלת החומ"ס מהמכולה למרכז הלוגיסטי שלנו, הפריקה, אחסון החומ"ס בבטחה, ניהול האחסנה והמלאי ועדכונו, ואפילו הפצת החומ"ס "עד בית הלקוח" ולאתרים שונים שלכם בכל רחבי הארץ!

כמובן שלנו כל ההיתרים והרישיונות גם להובלת חומרים מסוכנים \ שינוע חומרים מסוכנים.

כיצד מתבצע אצלנו תהליך הקליטה לפני אחסון החומרים המסוכנים ?

  • לפני כניסתו לאחסון במחסננו, עובר כל חומר מסוכן תהליך קליטה לפני אחסון חומ"ס, הכולל :
  • בדיקת תוקף "היתר הרעלים" של מבקש השירות והמצאות החומר בו.
  • בדיקת החומר וסיווגו לפי גיליון בטיחות מקורי של הספק – סוג החומר הכימי, לאיזה קבוצה משתייך, תנאי אחסנה, ריאקציות כימיות, באיזו צורה צריך להוביל ולאחסן, האם יש צורך במיגון ו/או בכפפות ועוד.
  • רק לאחר וידוא שלבים אלו, מתבצע אחסון החומ"ס במחסננו הייעודיים.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לאחסון חומרים מסוכנים \ אחסון חומ"ס \ הובלת חומרים מסוכנים – אנא השאירו פרטים, או התקשרו: 08-860-6671

יש לכם את כל הסיבות לעבוד עם הרן:

שירות איכותי ואדיב – הצוות מקפיד להעניק יחס אישי, חם ואדיב לכל אחד מלקוחותינו. 

מקצועיות וניסיון של 30 שנה – לחברה ידע רב ויכולת להתמודד עם מטענים מסוגים שונים. 

אמינות ועבודה תחת תו תקן – החברה שומרת על כל התקנים והחוקים, לרבות הנחיות של המשרד להגנת הסביבה. 

שטח אחסון גדול ומותאם לפי סוגי מוצרים שונים – כל מחסן בעל ייעוד מיוחד ונשמרים בו תנאים הדרושים לאחסנה טובה של סוג הסחורות השמורות בו. 

גמישות ויצירתיות במציאת פתרונות עבור כל לקוח ולקוח – אנו גמישים לצרכים המשתנים של הלקוח ודואגים לספק לו את השירות הטוב ביותר בכל מצב.

דילוג לתוכן